Naujienos
„SPA Esperanza“ − ypatingo ir gilaus poilsio oazė
„SPA Esperanza“ − tai ypatingo ir gilaus poilsio oazė, kurioje ilgametė specialistų patirtis susijungia su pažangiausiomis SPA inovacijomis, kad atgaivintų Jūsų kūną, mintis bei suteiktų vidinės pilnatvės. Čia slūlomos pažangiausios ir pasaulinio lygio SPA procedūros, kurios siūlomos tik nedaugelyje SPA centrų.
Nuo seno žinoma, kad tam tikri garso dažniai, spalvos, speciali temperatūra bei judesiai teigiamai veikia organizmą ir vidinę būseną. Šių elementų dermė gali ne tik veiksmingai pašalinti stresą, bet ir gydyti. Todėl „SPA Esperanza“ greta tradicinių SPA procedūrų, masažų ir pirčių kviečia išbandyti novatoriškus SPA įrenginius, kurie kuria įsimintinas patirtis. „IDW Esperanza Resort“ rezidencija pastatyta kvapą gniaužiančioje vietoje – Aukštadvario regioninio parko apsuptyje, ant Ungurio ežero kranto, vos 40 kilometrų nuo Vilniaus oro uosto. Ši ypatinga gamtos užuovėja padės Jums pilnavertiškai patirti visus SPA privalumus. Pabėkite nuo varginančio šurmulio ir atgaivinkite kūną bei mintis šioje išskirtinėje erdvėje.
Menininkas Sha iš Vienos, remdamasis holistiniu gydymu, sukūrė aparatą, leidžiantį patirti visišką kūno ir dvasios atsipalaidavimą, tokį reikalingą dėl kasdien patiriamos įtampos, streso ir stiprių emocijų. Visame pasaulyje yra tik šeši tokie aparatai ir vienas jų – „IDW Esperanza Resort“ Lietuvoje. Du vieną virš kito plūduriuojančius debesis imituojantis „Cloud 9“ kuria malonią atsipalaidavimo atmosferą: dangaus dekoracijos, švelnios susiliejančios šviesos ir spalvos, ramų kvėpavimą primenančios garsų kompozicijos ir lengvas siūbavimas. Viskas primins šiltą ir jaukų lopšį, kuriame vos 20 praleistų minučių atstos dvi gilaus miego valandas.
Dar Antikos laikais buvo žinoma apie gydomąsias karšto smėlio savybes, tačiau masažinės smėlio lovos idėja gimė XX a. pabaigoje vyrui, norėjusiam išgydyti savo žmoną nuo nemalonių nugaros skausmų ir nuolatinės nemigos. Nuvykę atostogauti prie Viduržemio jūros, jie pastebėjo, kad gulėjimas paplūdimyje ant įkaitusio smėlio labai gerino žmonos savijautą, todėl grįžę nutarė tokį metodą pritaikyti įvairioms gydomosioms terapijoms. Dabar žinoma, kad karštas smėlis naikina įtampą, skatina maisto medžiagų, limfos ir kraujo apykaitą, iš organizmo šalina toksinus ir vandens perteklių, padeda koreguoti kūno linijas bei atkuria suglebusios odos stangrumą. Vos per 90–120 min. trunkančią procedūrą kūnas išsyk pasijunta geriau.
Iki susitikimo „SPA Esperanza“ oazeje!
Masažo nauda mūsų sveikatai
Tikriausiai nesutiksime savo aplinkoje žmogaus, kuris nebūtų išbandęs masažo. Vieni žmonės mėgsta taip save palepinti periodiškai, dėl streso mažinimo poreikio. Kiti, dažniausiai moterys, praktikuoja veido masažą kaip prevencinę priemonę nuo odos senėjimo. Treti susiduria su įvairiomis kūno atpalaidavimo ar stiprinimo technikomis sutrikus sveikatai, reabilitacijos įstaigose. Tenka sutikti ir tokių žmonių, kuriems masažisto prisilietimas sukelia nemalonius jausmus. Jiems tiesiog yra nepriimtina mintis, kad svetimas žmogus liečiasi prie kūno. Bet dažniausiai kiekvienas mūsų esame patyrę tą jausmą, kuomet po viso kūno masažo jautiesi visiškai atsipalaidavęs, lengvas, nurimęs, laimingas...
Beje, dar neseniai mes patys apie masažą žinojome tik iš gydymo įstaigose teikiamų 15 min trukmės paslaugų, kurių negalėtume pavadinti tikra kūno atpalaidavimo ar puoselėjimo priemone. Ironiška, tačiau tie, kuriems teko „laimė“ patirti tokį masažą, dažniausiai apie jį atsiliepdavo ne itin teigiamai. Dažniausiai paminėdavo, jog lieka mėlynės ant odos, kad skaudžiai spaudžia ir maigo ir taip įsitempusias kūno vietas, kad ne itin jauku daugiavietėje palatoje, kur girdisi kitų žmonių pokalbiai, nėra privatumo, na o apie nusiteikimą ir kalbos nėra.
Nors masažo ritualai žinomi nuo neatmenamų laikų, mūsų krašte ši tradicija pakankamai nauja. Tai drąsiai galima teigti, nes tikrai ne Lietuvoje atsirado ajurvedinis gydymas, taškinio masažo pagrindai, maudynės ir procedūros terminiuose vandenyse, kūno puoselėjimo ritualai, pasitelkiant žoleles, medų, jūros druską, gydomąjį purvą ir t.t.
Tačiau dabar Lietuvoje turime pripažintus, vienus geriausių Pabaltijo šalyse SPA centrus ir viešbučius, o masažo specialistai puikiai pasirodo ir užima prizines vietas tarptautiniuose masažistų konkursuose. Paslaugų pasirinkimas platus ir sanatorijose.
Tad kodėl masažo terapijos tapo tokios populiarios, kokia gi jų teikiama nauda mūsų organizmui? Kokie masažai padeda stiprinti mūsų sveikatą – tiek fizinę, tiek emocinę?
Masažo terapija seniausiai minima tolimųjų rytų medicinoje – Kinijoje, Indijoje.
Žodis masažas išvertus iš graikų kalbos reiškia „braukymas, trynimas, maigymas“, arabiškai mass reiškia „švelnus braukymas“. Tai labai senas gydymo metodas, atsiradęs ir ištobulintas senovės Kinijoje, Indijoje, Egipte, Graikijoje, Romoje. Nuo seniausių laikų žinoma, kad masažas gerina sveikatą, didina darbingumą, atkuria fizines ir psichines žmogaus jėgas. Masažas formavosi kartu su kitais liaudies medicinos būdais, jį taikė daugybė tautų ir genčių.
Poreikis trinti skaudamą vietą ar liesti kitą žmogų norint jį nuraminti yra nevalingas potraukis, išlikęs nuo pirmykščio būvio laikų. Europoje, Azijoje, Amerikoje, Afrikoje, Australijoje, net vandenynų salose, visur kur tik gyveno žmonės masažas žinomas ir naudojamas jau tūkstančius metų, skiriasi tik tradicijos ir naudojami būdai.
Būtina paminėti ir labai svarbų aspektą, jog prisilietimo terapija skatina endorfinų (laimės hormonų) išsiskyrimą mūsų smegenyse. Ši cheminė medžiaga padeda nusiraminti, atsipalaiduoti, atgauti emocinę pusiausvyrą. Todėl prisilietimo galia tokia svarbi ne tik fiziologinių sutrikimų šalinimui. Tai ypač teigiamai veikia ir žmogaus emocinę, dvasinę būklę. Juk kai žmogui sunku, jis patiria stresą, nerimą, pirmiausiai norisi apkabinti save. Arba kad tai padarytų artimas žmogus. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog net ir patys sunkiausi ligoniai, tam tikrame sveikimo etape gyja lengviau, kuomet juos dažniau paglosto, prisiliečia prie jų.
Labai svarbu pasirinkti ne tiek pačią masažo rūšį, kiek sau tinkamą masažo specialistą. Svarbiausia yra nejausti diskomforto ar susierzinimo, kad būtų lengviau atsipalaiduoti ir sėkmingai priimti masažo terapijos naudą.
Labai svarbu pajausti ir suprasti, jog pasirinktas masažo specialistas suvokia holistinį požiūrį į žmogų. Pats žodis holistinis reiškia apimantis viską, sujungiantis atskirus veiksmus į visumą. Masažo metu pajusite harmoniją visame kūne. Viso kūno holistinis masažas atliekamas rankomis sutelkiant mintis į žmogų, kuris yra tuo metu masažuojamas. Iš dalies masažo meistras tampa ir terapeutu, kuris stengiasi atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir Jūsų mintis.
Kalbant apie masažo naudą organizmui, galima paminėti kelis punktus:
- palengvina skausmą;
- skatina organizmo regeneraciją;
- stiprina imunitetą;
- gerina kraujo ir limfos apytaką;
- skatina medžiagų apykaitą;
- lėtina odos senėjimą;
- padeda atgauti vidinę pusiausvyrą;
Tema tikrai labai plati. Internete galime rasti begalę informacijos apie kiekvieną mus dominančio masažo rūšį. Kiekvieną jų aprašo SPA, grožio centrai, esantys viešbučiuose, sanatorijose. Vieni populiariausių išlieka atpalaiduojamieji, aromaterapiniai viso kūno ar nugaros masažai, limfodrenažiniai bei anticeliulitiniai. Ajurvedoje yra atskiras mokslas apie kūno terapiją, o masažų pavadinimai skamba labai egzotiškai. Tačiau jie atliekami įsigilinus į kliento poreikius ir teikia itin didelę sveikatinimo naudą.
Esame įpratę skubėti, dirbti ilgiau, nei ilsėtis. Tad atitrūkti nuo rutinos ir tuo pačiu pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu – dar vienas būdas bent trumpas sustoti. Kokybiškas ir sveikas poilsis – būtent taip būtų galima įvardinti masažo pertraukėlę.
Šiais laikais itin populiaru išbandyti ir masažo aparatų teikiamą poveikį. Tai susiję su grožio paslaugų industrija, kuri neatsiejamai persipina su SPA paslaugomis. Tačiau, rankų šilumos neatstos nei vienas aparatas. Tad jeigu esate tas žmogus, kuris niekada nebandė masažo terapijos, primygtinai siūlome pirmiausiai pradėti nuo tikro masažo terapeuto ar specialisto rankomis atliekamų procedūrų.
Linkime malonių ir sveikatinančių pojūčių!
Paruošta remiantis informacijos šaltiniais:
http://www.agmasazas.lt/tinklarastis/2-masazo-istorija
http://www.agmasazas.lt/tinklarastis/6-kas-yra-masazas-ir-kaip-jis-atsirado
https://www.pasiutuslape.lt/apie/tinklarastis/holistinis-masazas---poilsis-visam-kunui
Dar kartą apie imunitetą
Šis žodis pastaruoju metu minimas vis dažniau. Taip jau sutampa, kad kasmet atšąlus orams, įsibėgėjant susirgimams peršalimo ligomis, imunitetas linksniuojamas įvairiose temose. Kokius papildus naudoti, natūralius ar sintetinius, kiek laiko vaikščioti gryname ore, kaip sportuoti ir t.t. Mes pakalbėkime apie sveiko poilsio naudą stipriam imunitetui.
Pasaulinė viruso pandemija daugelio gyvenimą pristabdė, sujaukė ateities planus, padarė didesnių ar mažesnių nuostolių. Apie ilgalaikę koronaviruso žalą žmonių gyvenimams esant karantine bei saviizoliacijoje, ateityje kalbės įvairių sričių mokslininkai bei medikai. Be abejonės, šis laikotarpis palieka pėdsaką ir mūsų imuninei sistemai. Virusas paliečia ją tiesiogiai – jeigu žmogus suserga. Tačiau ir nesergančio minėtu virusu žmogaus imuninė sistema yra paveikiama. Visi pajutome, kaip vargina ir slopina griežti apribojimai. Tačiau esame atsakingi, ir elgiamės taip, kaip nurodo valdančios ir prižiūrinčios institucijos.
Nesileiskime į ilgas diskusijas, ką galime padaryti, kad sustabdytumėme šią pandemiją. Geriau pakalbėkime, kaip galime kasdien padėti sau, stiprindami save, savo imunitetą. Žinoma, visuma naudojamų priemonių yra be galo svarbu. Tad perbėkime trumpai per kelis svarbiausius punktus.
- Subalansuota ir pilnavertė mityba.
Kiekvienas turėtų išmokti įsiklausyti į savo organizmą ir mėgautis sveiku, kokybiškai paruoštu maistu saikingai. Tačiau jeigu stinga žinių, puikiausiai gali padėti mitybos specialisto konsultacija. Kiekvienas jų paminės, jog didžiausi imuniteto priešai yra: antibiotikai, cukrus ir gausus angliavandenių naudojimas. Dar galime prie to pridėti alkoholio vartojimą bei rūkymą.
Kas vadinama visaverte/pilnaverte mityba? Į savo racioną įtraukite daug fermentų turinčių vaisių, ląstelienos gausių daržovių, gyvulinės ar augalinės kilmės baltymų bei sudėtinių angliavandenių. Ypač svarbu vartoti sezonines daržoves bei vaisius, kurie auga mūsų krašte. Taip pat mitybos specialistai pataria kasdien išgerti reikiamą kiekį vandens, o jeigu peršalote – daug šiltų skysčių, be cukraus. Vienas iš svarbiausių vitaminų, padedančių stiprinti imunitetą ir užkirsti kelią peršalimo ligoms – vitaminas C (arba askorbo rūgštis). Organizme šis vitaminas veikia kaip antioksidantas, apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos.
Imuniteto stiprinimui itin vertingas yra ežiuolės ekstraktas, kurį vartojant tikimybė susirgti peršalimo ligomis sumažėja du kartus. Šis ekstraktas skatina žmogaus imunines ląsteles kovoti su bakterijomis ir virusais, padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir veikia kaip natūralus antibiotikas.
Antimikrobinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis taip pat pasižymi ir tikrojo imbiero ekstraktas, kuris nuo seno vartojamas ir ajurvedoje. Jis padeda ne tik sergant peršalimo ligomis, bet ir esant uždegimui ar sutrikus virškinimui.
- Fizinis aktyvumas bei grūdinimasis
Sportas, kad ir kokiu užsiimtumėte, visada yra gera idėja. Tinka viskas, o ypač džiugu, jeigu tai yra Jūsų kasdienės rutinos dalis. Stenkitės pajudėti bent 60 minučių kasdien. Na, nebūtinai visas tas minutes iškart, jeigu Jūsų darbotvarkėje sunku rasti tokį laiko tarpą. Suskirstykite tą laiką dalimis, išnaudokite jį greitam ėjimui prieš pietus ar po darbo į namus. Svarbu atminti, jog sportuoti reikia pradėti nuosekliai, pasitariant su kineziterapeutu ar sporto salės treneriu.
Jau seniai mokslininkai įrodė, jog sportas, aktyvi fizinė veikla, pasivaikščiojimas gamtoje, gilus kvėpavimas grynu oru suteikia vidinės pusiausvyros, padeda subalansuoti mintis, atsikratyti įtampos ir įkyrių minčių. Jeigu Jus dažnai kamuoja kvėpavimo takų ligos, kenčiate nuo nuolatinės įtampos bei nemigos – rekomenduojama praleisti bent 30 minučių gryname ore. Pasivaikščioti tinkamai apsirengus rekomenduojama net ir esant žemai temperatūrai – ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams.
Grūdinkitės. Jeigu to ir nedarėte anksčiau – dabar yra palankus metas kiekvieną rytą pradėti nuo kontrastinio dušo. Ši procedūra ne tik sustiprina imuninę sistemą, bet ir suteikia žvalumo, pakelia raumenų tonusą, be to, jaunina ir stangrina odą.
Taip pat svarbu tinkamai vėdinti patalpas, kuriose praleidžiate daugiausia laiko. Gaivus oras yra būtinas Jūsų miegamajame, todėl prieš eidami miegoti, nepamirškite išvėdinti šio kambario arba miegokite vos pravėrę langą ar orlaidę.
- Miego, poilsio ir darbo rėžimas bei rūpinimasis savimi
Gera nuotaika, dvasinė ramybė, pasitenkinimas savo kasdiene veikla, vidinė pusiausvyra ir ramus atsakas į stresus, jų sumanus išvengimas lemia imuninės sistemos darnų darbą. Dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo, aktyvios darbinės veiklos retas kuris iš mūsų galėtų pasigirti „darbo ir poilsio režimu". Suaugęs žmogus turi miegoti 6-8 val. per parą. Miego trūkumas labai silpnina organizmo imuninę reakciją. Tad nėra keista, kad vos 4 valandas naktį miegojęs žmogus, sunkiai susikaupia darbui, yra išsiblaškęs, nespėja laiku atlikti užduotis. Susikuria užburtas ratas, kuris sąlygoja dar didesnę įtampą darbe, šeimoje, išsibalansuoja Jūsų vidinis pasaulis.
Jeigu nėra noro ar galimybės sportuoti, vidinę harmoniją gali padėti atkurti paprasti, trumpi bei malonūs SPA ritualai namuose. Tai gali būti atpalaiduojanti aromaterapinė vonia ar bent pėdų vonelė. Veido odos palepinimas kosmetine kauke, rankų ar viso kūno puoselėjimo procedūra. Kartais tereikia tiesiog leisti sau pabūti vienumoje, be telefono ir interneto, skaitant knygą ar snausti besiklausant raminančios muzikos.
Visi šie dalykai veikia daug veiksmingiau, jeigu suderinami su savaitgalio poilsiu gerame SPA viešbutyje kartu su mylimais žmonėmis. Viešbučiai ir sanatorijos turi paruošę trumpų, tačiau itin veiksmingų sveikatinimo ir atsipalaidavimo nuo streso programų. Kai kurios jų veikia beveik kaip mūsų mėgstamos turkiškos “all inclusive” atostogos. Kiekviena diena pilna sveikatinimo procedūrų, pradedant inhaliacijomis, šildančiomis pirtimis, kineziterapinėmis mankštomis, o baigiant prabangiais kūno puoselėjimo ritualais, masažais. Subalansuota mityba dažnai irgi būna įskaičiuota.
Svarbiausiai ką reikėtų atminti apie imunineto stiprinimą – kad jis nesustiprės iškart. Tai procesas, kuriam reikia laiko ir tik tuomet turite norimą rezultatą, ypač jeigu atsigaunate po ligos. O geriausia, ką galite padaryt dėl savo ir savo artimųjų imuniteto – tai rūpintis juo visus metus, ne tik atėjus rudeniui.
Tiek būdami namie, tiek ilsėdamiesi viešbutyje, rinkitės aktyvų poilsį. Pasistenkite, kad tai taptų Jūsų kasdienos dalimi.
Visi žinome, kokiu tempu privalome dirbti, tačiau pamiršome, kad ilsėtis tarp darbų privalome taip pat. Tai yra mūsų jėgų šaltinis – kokybiškas ir sveikas poilsis.
Tekstas paruoštas remiantis informacijos šaltiniais:
https://www.inmedica.lt/lt/naujienos/imunine-sistema.-ka-svarbu-zinoti/309
https://www.ve.lt/naujienos/sveikata/sveikata/septyni-patarimai-kaip-sustiprinti-imuniteta-ir-isvengti-ligos-1687267/
https://www.vitaminai.lt/sveikatos-biblioteka/straipsniai/apie-imuniteto-stiprinima/kompleksinis-imuniteto-stiprinimas/
Miego kapsulė - somnariumas
Tai gilaus atsipalaidavimo ir miego oazė, kurioje, pavargę nuo modernaus gyvenimo tempo, svečiai gali patirti unikalią atsipalaidavimo patirtį – inovatyviose miego kapsulėse mėgautis unikaliu popiečio snaudulio potyriu:
- garsų terapija praturtinta specialiais muzikos takeliais, sukurtais kartu su JAV nacionaline miego asociacija, kuri atitinka tris miego fazes. Muzika ramina nervų sistemą ir paruošia kūną miegoti.
- šviesos terapija pasižymi specialiai parinktu šviesos dažniu ir intensyvumu, puikiai atpalaiduoja nuvargusias akis;
- ergonomiška kapsulės padėtis, kai svečias gali įsitaisyti į vadinamąją „nulinės gravitacijos“ poziciją, suteikianti kojoms lengvumą ir sumažina įtampą apatinėje nugaros dalyje.
- švelnus pabudimas iš terapijos, lydimas lengvos vibracijos.
Šis trumpas energetinis miegas pakelia nuotaiką, sumažina stresą ir gerina judesių koordinaciją aktyviam dienos ritmui.
Naujas viešbutis Druskininkuose
Amberton Green SPA Druskininkai 5*
Gausi profesionalų komanda dirbo ilgiau nei du metus, kad pagaliau, šių metų spalio pabaigoje, duris atvertų naujasis „Amberton Green SPA Druskininkai“, tarp dviejų upių, Ratnyčėlės ir Nemuno, įsikūręs penkių žvaigždučių medicinos ir sveikatingumo - vienintelis MIEGO SPA Šiaurės Europoje. Visa tai vien tam, kad holistinis žmogaus sveikatinimas – proto, kūno ir širdies susibalansavimas – būtų atrastas iš naujo ir skubantis šiandienos žmogus per trumpą laiką leistų sau visiškai pailsėti.
Juk tikroji gerovė prasideda tada, kai pasiekiamas balansas. Kai stygiaus vienoje srityje nebandome užpildyti dirbtiniu pertekliumi kitoje, taip sukurdami tarp jų tik dar didesnį atotrūkį. Profesionalūs bėgikai žino, kad norėdami pasiekti finišą – jie turi tikslingai paskirstyti energiją visų varžybų metu, jie žino, kada reikia bėgti greičiau, o, kada sulėtinti tempą. Tokiu būdu jie pasiekia maksimalų asmeninį rezultatą.
Pasirinkti tinkamą tempą ir pagal jį paskirstyti energiją – aktualu ne tik bėgikams, o ir šių dienų žmogui. Ypatingai svarbu ne tik aktyviai bei produktyviai gyventi, tačiau ir produktyviai ilsėtis, ne tik valgyti, kad gautume reikalingas maistines medžiagas, tačiau ir jaustis gyvam. Taip pat labai svarbu ne tik kalbėti ir girdėti, ypač svarbu klausytis – pirmiausia savęs.
Mūsų kūnas mums nuolat siunčia signalus, taip pranešdamas apie stygių arba perteklių. Jei tik prarandame balansą ir tinkamai nepaskirstome savo energijos – jaučiamės pavargę, irzlūs, išsekę, apatiški. Visos išvardytos savybės tėra indikatoriai, kad laikas sustoti ir įsiklausyti į save.
Su džiaugsmu kviečiame atvykti į modernia prabanga ir inovacijomis dvelkiantį sveikatingumo centrą, kuriame persipina šiuolaikiškas komfortas ir ramybės pojūtis kvapą gniaužiančioje gamtos apsuptyje. Čia visos SPA procedūros skirtos lėtinio nuovargio, nemigos ir išsekimo sveikatinimui. Moderni konferencijų salė, baseino ir pirčių kompleksas, vaikų vidaus ir lauko erdvės - užtikrina, kad viešnagės metu, visos kasdienybėje pabirusios dalys bus sujungtos į vieną harmoningą visumą, ir mūsų kruopščiai atrinktais metodais, kuriais remdamiesi kūrėme pagrindinę viešbučio idėją, žmogus atras savyje sveiką ir taip reikalingą balansą nuo kurio priklauso laimingas gyvenimas.
Visa viešbučio architektūra sukurta taip, kad darniai susilietų su gamtos kraštovaizdžiu, viduje išskirtinė interjero koncepcija – „Insomnija“ – elegancijos ir estetikos derinys. „Insomnija“ efektas pasirinktas neatsitiktinai – žaidimas formomis, spalvomis, siluetais, šviesa, atspindžiais ir šešėliais sukuriant natūralaus mirgėjimo efektą, tarsi lengvai plaukiančios upės arba medžių viršūnių šnarėjimą vėjui pučiant – visa tai glaudžiai susiję su projekto pagrindine filosofija.
Natūralios medžiagos, ramios medžio, aukso ir juodojo granito spalvos – prabanga, subtilumas ir komfortas. Autonominis lubinis šildymas su atskiru valdymu, aukštos kokybės vaizdo ir garso įranga kiekviename kambaryje, relaksacinė muzika, nuostabūs vaizdai, išmaniosios miego lovos, kurių čiužinio paviršius prisitaiko prie žmogaus fizinio kūno siunčiamų signalų, pasirūpins nepriekaištingu miegu, o taip pat ir į žmogų orientuotas apšvietimas, kuris padės sinchronizuoti žmogaus biologinį laikrodį pagal paros ritmą, ir žinoma daugybė profesionalų, kurių dėka kiekvienam žmogui individualiai bus pritaikomi masažai, judesio ir fizio terapijos.
„Amberton Green SPA Druskininkai“ kviečia atvykti ir atrasti poilsį iš naujo, pajusti išpildytos visumos gerumą ir naudą. Graži idėja pripildyta palankia filosofija žmogui su profesionalų komanda priešakyje – padovanos kiekvienam apsilankiusiam nepamirštamą ir maksimaliai naudingą laiką.