Naujienos

2020-11-05

Sveikatos turizmas. kas tai?

ĮVEIK NUOVARGĮ.

ĮGAUK NAUJŲ JĖGŲ.

TAVO SVEIKO POILSIO VIETA ČIA.

Pasaulyje ir Lietuvoje jau nuo neatmenamų laikų keliaujama sveikatinimosi tikslais. Mes tikime, kad atostogos – jau savaime yra atgaiva kūnui ir sielai. Keliaujame toli ir arti, kad pailsėtų mūsų mintys, atsigautų kūnas, kad subalansuotume savo vidinį pasaulį. Neatrasti kraštai, nuotykiai, nauji potyriai ir neragauti skoniai, maudynės jūrose, ežeruose ar upėse,  žygiai pėsčiomis ar dviračiais. Viskas, ko nedarome kasdieną, kad pasirūpintume savimi – tai jau yra poilsis.

                             Sveikatos turizmo šaka atsirado būtent dėl žmogaus poreikio ne tik atitrūkti nuo rutinos, bet tikslingai išnaudojant gamtinius resursus, atstatyti savo sveikatos ir geros savijautos balansą. Šiam tikslui viešbučiuose įkurti SPA, Thallaso, grožio bei vandens procedūrų centrai. Tad natūralu, jog tokias paslaugas teikiantys viešbučiai kuriasi vietovėse, kur pati gamta įkvepia ramybės. Beje, sveikatos turizmas visai nejaučia metų sezoniškumo, todėl savo atostogas planuoti galite tuomet, kai jaučiate tam didžiausią poreikį. Tikslingai pasirinkę savo poilsio rėžimą, derindami įvairias procedūras, mitybą, fizinį aktyvumą bei terapijas, jėgas ir vidinį balansą galite atgauti per kelias dienas.

                             Lietuvoje populiariausios sanatorinio arba sveikatinimo poilsio vietovės yra Palanga, Druskininkai, Birštonas, Anykščiai, Trakai. Gaivus ir tyras oras, jūros bangų mūša, žali miškai ar upės vingių peizažas – visa tai papildo sveikatinimo procedūrų poveikį. Tai apjungia kūno, proto ir sielos puoselėjimą. Atostogų metų mes siekiame atgauti harmoniją. Tam mes sukūrėme šį produktą – Jūsų sveikatos turizmo gidą.


Visos naujienos