Apie įmonę

Kelionių versle esame patyrę ir savo veiklai pasišventę jau 14 metų. Tiesa, pandemijos įtakota turizmo pramonė privertė mus pakoreguoti savo veiklos kryptį. Apribojimai atvėrė naujas galimybes. Tad nuo šiol Travel Oasis siūlo Jums patirti sveikatos turizmo naudą mūsų nuostabios šalies kurortuose.

Nuolat ieškome naujovių  ir tiesiogiai bendraujame su viešbučiais, kurie siūlo geriausias poilsio, reabilitacijos, sveikatinimo bei grožio procedūras Lietuvoje. Domimės Jūsų poreikiais ir stengiamės padėti pasirinkti tinkamiausią Jūsų sveikatos poilsio rinkinį.

Mūsų kelionių agentūra orientuojasi į įvairaus profilio sveikatos turizmą Lietuvoje. O besikeičiant pasaulinei turizmo bei kelionių tendencijai, mes tikimės plėsti savo pasiūlą ir kitose šalyse.

Tad jeigu Jūs jaučiate, kad Jūsų kūnas bei siela stokoja vidinės harmonijos, norite kokybiško bei ramaus poilsio su šeima, kolegomis ar draugais – kreipkitės. Mes esame tam, kad padėtume Jums pailsėti nuo kasdienės rutinos! Atraskime Lietuvos kurortų sveikatinimosi perliukus drauge.

ĮVEIK NUOVARGĮ.

ĮGAUK NAUJŲ JĖGŲ.

TAVO SVEIKO POILSIO VIETA ČIA.